Rekomendujemy soczewkę HOYA 1,53 PNX Kids – soczewkę do zadań specjalnych

Istnieje ogromny wybór soczewek. Pamiętamy jednak, że najmłodsi spędzają czas bardzo aktywnie w dodatku absolutnie nie dbają o swoje okularki. 

Dzieciom wada wzroku może zmieniać się szybko dlatego rodzice często decydują się na zakup najtańszych soczewek co jest zrozumiałe.W naszym salonie dla dzieci i młodzieży często rekomendujemy soczewkę HOYA 1,53 PNX Kids – soczewkę do zadań specjalnych.

Soczewka występuje w mniejszych średnicach niż soczewki oferowane dla dorosłych przez co nadaje się do opraw dziecięcych. Jest również tańsza niż jej soczewki dla dorosłych. Soczewkę wykonano z materiału PNX który jest odporny na wpływy dziecięcych akrobacji oraz urazów mechanicznych.

Soczewki PNX Kids poddano ekstremalnym testom: skakano po nich albo uderzano młotkiem, a żadna soczewka nie uległa zniszczeniu. Właściwości te są szczególnie istotne gdy zdamy sobie sprawę jak wiele razy dziecięce okulary spadną, zostaną zdeptane, lub obgryzione.

Skoro można dokonać zakupu bezpiecznego, a zarazem korzystnego dla portfela – warto skorzystać z oferty zakupu soczewek do zadań specjalnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu na ul. Koziej 3 w Lublinie i sprawdzeniu soczewek. Pani Beata z przyjemnością doradzi również przy dopasowaniu oprawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *