Nowości w naszej ofercie!

Już wkrótce w naszym salonie dla dzieci i młodzieży, na ul. Koziej pytajcie o nowości z gamy produktów marki NANO VISTA.???

okulary, marka, nowosc, dzieci, lublin, optyk
Nowości dla dzieci i młodzieży

Produkty tej marki charakteryzują się niezwykle wytrzymałymi materiałami, dając maksymalny komfort noszenia naszym dzieciom. Większość modeli soczewek okularowych tej marki ma POWŁOKI LUSTRZANE, dając najwyższą ochronę przed promieniami UV. Dodatkowo zastosowana została w nich POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA od wewnątrz. Cyklicznie poszerzamy naszą ofertę o modele znanych marek, tak aby mieli Państwo szeroki wybór, podczas zakupów w naszym Salonie.  Rekomendowana przez nas marka NANO VISTA jest jedną z ekskluzywnych marek optycznych, której produkty znane są na całym świecie. W naszej ofercie z pewnością pojawią się produkty odpowiednie dla aktywnych dzieciaków od tych najmłodszych po prawie „dorosłą” młodzież.
?️Wszystkich rodziców zainteresowanych tymi produktami zapraszamy na ul. Kozią 3, gdzie Pani Beata z pewnością doradzi, które z produktów tej marki będą odpowiednie dla Twojego dziecka???Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *