Super-bohater w Super-okularach

Firma Hoya nagrodzi kreatywność Twojego dziecka!

Kupując okulary z soczewkami PNX Kids, Twoje dziecko otrzyma smycz z kolorowym zakreślaczem, a ponadto może wygrać atrakcyjne nagrody.

Wystarczy narysować ulubioną postać z literatury, filmu czy kreskówki, która nosi okulary. Technika wykonania, materiał, format dowolne – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Po zakupie soczewek w naszym salonie dedykowanym dla dzieci i młodzieży (ul. Kozia 3 w Lublinie), przygotowaną pracę należy dostarczyć z załaczonymi danymi  dziecka: imię, nazwisko, wiek dziecka, adres zamieszkania, tel. kontaktowy oraz pisemna zgodę na udział w konkursie i publikację nagrodzonej pracy (formularz do pobrania znajduje się na stronie www.hoyavision.com/pl w zakładce PNX Kids-Konkurs).

Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych: do lat 5, 6-8 lat, 9-15 lat. Pięć najciekawszych prac z każdej grupy wiekowej zostanie nagrodzonych zestawami klocków Lego Duplo (najmłodsza grupa wiekowa) oraz zegarkami AM-PM dystrybuowanymi przez firmę APART.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie www.hoyavision.com/pl oraz na fanpage’u Hoya Lens Poland.

Dlaczego akurat soczewki Hoya PNX Kids?

Cały zespół Salonu Optycznego Wrzos doskonale rozumie, że bezpieczeństwo dziecka jest dla rodzica priorytetem. Jego samodzielność, kreatywność i nieposkromiona energii, stawiają przed rodzicami wciąż nowe wyzwania. Soczewki okularowe przeznaczone dla dzieci, poza doskonałą korekcją, powinny gwarantować bezpieczeństwo i swobodę, tak aby dziecko nie czuło się ograniczane ze względu na to, że nosi okulary. Takie są soczewki PNX 1.53 – wyjątkowo wytrzymałe, trwałe, elastyczne i odporne na działania różnego rodzaju substancji chemicznych. Ponadto są bardzo lekkie, co dla dzieci jest bardzo istotne. Soczewki PNX 1.53 wytrzymują uderzenie stalowej kuli o wadze 1 kg, upuszczonej z wysokości 1,2 m, więc tym bardziej nie straszne im skateparki i place zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *