Dzień Dziecka w Salonie Wrzos Junior ?

Kochani! Dzień Dziecka???? zbliża się do nas wielkimi krokami a w naszym salonie Wrzos Junior?? świętowanie zaczniemy już dzień wcześniej. Mamy dla Was niespodzianki! Zapraszamy do nas po miłe prezenciki??? 31 maja (w piątek) w godzinach 10:00 – 18:00. Jesteśmy na ul. Koziej 3, w Lublinie.

Z okazji święta dzieci chcemy Wam także przypomnieć o ważnych badaniach wzroku. Czy wiecie, że widzenie Waszego dziecka rozwija się od urodzenia do około 8. roku życia. Aby proces rozwoju był niezakłócony, zbadajcie wzrok swojego dziecka i bądźcie pewni że jesgo oczy są zdrowe. Ewentualne nieskorygowane wady wzroku, a szczególnie astygmatyzm czy różnowzroczność, powinny być w odpowiednim czasie wykryte i leczone. Niezależnie od wieku dziecka każda wada wzroku wymaga pełnej korekcji. Pamiętajcie o tym!

Dla wszystkich świadomych rodziców przygotowaliśmy z tej okazji niespodziankę! We wszystkich naszych salonach pytajcie o ulotkę, dzięki której możecie zyskać rabat 50% na badanie wzroku Waszych pociech! Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *