O nas

Opiekun klienta – Olga

Olga tworzy miejsce przyjazne dla dzieci i młodzieży. Ze względu na bogaty wybór opraw dostosuje ofertę do wymagań każdego Klienta.

 

Jesteśmy pierwszym Salonem Optycznym w Lublinie, który został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach okularów.

Oferujemy w nim szeroki asortyment soczewek, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom naszych Klientów, dlatego ciągle wprowadzamy nowe modele opraw okularowych i staramy się aby nasze produkty cechowało niepowtarzalne wzornictwo, zgodne z aktualną modą.

Wizerunek i prestiż naszej firmy to nie tylko produkty, ale również ludzie, którzy tworzą zespół profesjonalistów na najwyższym poziomie. Istotnym elementem jest dla nas kultura organizacyjna oraz wartości. Łączymy usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek, zapewniając profesjonalną obsługę i opiekę lekarzy specjalistów.

Wykonując badanie okulistyczne zawsze uwzględniamy specyfikę oczu dziecka. Badanie wykonują lekarze specjaliści w Naszym Salonie po sąsiedzku przy ulicy Królewskiej 13 (to tylko 300 metrów spaceru w uroczych okolicznościach architektonicznych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *