Chcesz mieć wyjątkowe okulary? Zamów u nas grawerunek na szkle!

Wyjątkowe okulary na wyciągnięcie ręki – zamów grawerunek na szkle!

przyklad_szkolaCzy chcesz by Twoje dziecko wyróżniało się na tle innych dzieci? A może Twojemu dziecku marzą się oryginalne i niepowtarzalne okulary? Mamy na to sposób, tylko w naszym Salonie dla dzieci i młodzieży, przy ul. Koziej, wykonamy na okularach Twojego dziecka zabawny grawerunek lub wygrawerujemy eleganckie inicjały. Podczas wizyty, na której zamówisz okulary korekcyjne lub zlecisz wymianę soczewek w starych oprawkach, pozwól swojemu dziecku wybrać grawerunek na jego okulary. Będzie to dla niego z pewnością wspaniały i niepowtarzalny detal, który wyróżni jego okulary.*

Wykonanie grawerunku możliwe jest dzięki naszemu – Mr Blue 2.0, najnowszej generacji automatowi szlifierskiemu firmy Essilor, dzięki któremu oprócz jeszcze bardziej precyzyjniejszych i bardziej optymalnych możliwości obróbki i montażu soczewek okularowych, zyskaliśmy niepowtarzalną szansę tworzenia unikalnych grawerunków.

Już dziś możesz wybrać idealny dla siebie wzór spośród szerokiej gamy dostępnych modeli.  Twoje dziecko z  pewnością  znajdzie coś dla siebie., ponieważ mamy wzory zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

Dzięki grawerunkowi każda para okularów stanie się unikatowa. Dodatkowo masz pewność, że takie rozwiązanie w żaden sposób nie obniży wysokich właściwości optycznych soczewek. Komfort noszenia okularów pozostanie nadal wysoki, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo wzroku u swojego dziecka.

grawerunki-czcionki-m grawerunki-wzory

 

 

 

 

 

 

* koszt jednego grawerunku wynosi 10zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *